IMG_4403

Deň otvorených dverí

Ďakujeme za návštevu!

Publikované: 05.02.2024

Prvý februárový deň roka 2024 bol dňom otvorených dverí na FEI STU v Bratislave.

Program začal úvodným privítaním a poskytnutím najdôležitejších informácií o štúdiu na našej fakulte. Následne sa pozdĺž hlavnej chodby prezentovali jednotlivé študijné programy a pracoviská fakulty. Návštevníci mali možnosť zúčastniť sa malých exkurzií do vybraných laboratórií.

Titulná foto: v laboratóriu priemyselnej robotiky, ktoré je súčasťou Národného centra robotiky.

IMG_3972

Obr. #1   Úvodné privítanie návštevníkov DOD.

IMG_3989

Obr. #2   Úvodné privítanie návštevníkov DOD, prezentácia fakulty.

IMG_4014

Obr. #3   Prezentácia fakulty a súhrn informácií o štúdiu.

IMG_4077

Obr. #4   Návštevníčky a návštevníci DOD mali možnosť okúsiť rôzne technológie súvisiace s predmetmi študijných programov.

IMG_4534

Obr. #5   Prezentácie a diskusie nie len k študijným programom FEI STU v Bratislave.

IMG_4090

Obr. #6   Návštevníci mali možnosť zúčastniť sa malých exkurzií do vybraných laboratórií.

IMG_4149

Obr. #7   Návštevníci mali možnosť zúčastniť sa malých exkurzií do vybraných laboratórií.

IMG_4340

Obr. #8   Komentovaná prehliadka práce a vybavenia laboratória autonómne lietajúcich dronov.

IMG_4372

Obr. #9   Komentovaná prehliadka výsledkov práce a výskumu z oblasti priemyselných manipulátorov.

IMG_4312

Obr. #10   Komentovaná prehliadka výsledkov práce a výskumu z oblasti priemyselných manipulátorov.

IMG_4218

Obr. #11   Prezentácia Oddelenia umelej inteligencie ÚRK.

IMG_4459

Obr. #12   V laboratóriu riadenia spojitých a udalostných procesov.

IMG_4471

Obr. #13   V laboratóriu riadenia spojitých a udalostných procesov.

IMG_4527

Obr. #14   Prezentácie a diskusie nie len k študijným programom FEI STU v Bratislave.

IMG_4569

Obr. #15   Študentky, študenti a pracovníci ÚRK prezentujú fakultu a študijný program Robotika a kybernetika.